Home / RF Amplifiers / LNA-30-18002650-30-15P
LNA-30-18002650-30-15P
L3 Narda-MITEQ
Product No:
LNA-30-18002650-30-15P
Description:
IC RF AMP VSAT 18GHZ-26.5GHZ MOD
Gain 30dB
P1dB 15dBm
RF Type VSAT
Frequency 18GHz ~ 26.5GHz
Noise Figure 3dB
Package / Case Module, SMA Connectors
Product Status Active
Test Frequency 18GHz ~ 26.5GHz
Current - Supply 350mA
Voltage - Supply 15V