
Murata Electronics
Product No:
LQW15CN34NJ1ZD
Manufacturer:
Package:
-
Batch:
-
Description:
FIXED IND 34NH 1.8A 36 MOHM SMD
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
0.5795
0.5795
10
0.50445
5.0445
25
0.46854
11.7135
50
0.39653
19.8265
100
0.360525
36.0525
250
0.338922
84.7305
500
0.30286
151.43
1000
0.245176
245.176
2500
0.230755
576.8875
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Murata Electronics |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Series | LQW15 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Features | - |
| Q @ Freq | - |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±5% |
| Inductance | 34 nH |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 0402 (1005 Metric) |
| Product Status | Active |
| Material - Core | Ferrite |
| Size / Dimension | 0.039" L x 0.024" W (1.00mm x 0.60mm) |
| Base Product Number | LQW15CN |
| DC Resistance (DCR) | 36mOhm Max |
| Current Rating (Amps) | 1.8 A |
| Height - Seated (Max) | 0.024" (0.60mm) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Supplier Device Package | - |
| Frequency - Self Resonant | 2.5GHz |
| Current - Saturation (Isat) | - |
| Inductance Frequency - Test | 100 MHz |