LT1111CJ8-12
Analog Devices Inc.
Product No:
LT1111CJ8-12
Manufacturer:
Analog Devices Inc.
Package:
8-CERDIP
Batch:
Datasheet:
Description:
SWITCHING REG +12V OUT
User Guide
Mfr Analog Devices Inc.
Series *
Package Tube
Mounting Type Through Hole
Package / Case 8-CDIP (0.300", 7.62mm)