LT3032MPDE-3.3#PBF
Analog Devices Inc.
Product No:
LT3032MPDE-3.3#PBF
Payment:
In Stock : 85
Mfr Analog Devices Inc.
PSRR 68dB (120Hz), 54dB (120Hz)
Control Features Enable
Current - Output 150mA, 150mA
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Voltage - Input (Max) ±20V
Voltage Dropout (Max) 0.27V @ 150mA (Typ), 0.3V @ 150mA (Typ)
Voltage - Output (Max) -
Supplier Device Package 14-DFN (4x3)
Voltage - Output (Min/Fixed) ±3.3V