
Harwin Inc.
Product No:
M22-3020600
Manufacturer:
Package:
-
Batch:
-
Description:
CONN RCPT HSG 12POS 2.00MM
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
0.8265
0.8265
10
0.69825
6.9825
25
0.66956
16.739
50
0.6555
32.775
100
0.626905
62.6905
250
0.569924
142.481
500
0.512943
256.4715
1000
0.455952
455.952
2500
0.413212
1033.03
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Harwin Inc. |
| Note | Contacts Not Included |
| Color | Black |
| Pitch | 0.079" (2.00mm) |
| Series | M22 |
| Package | Bulk |
| Features | - |
| Row Spacing | 0.079" (2.00mm) |
| Contact Type | Female Socket |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Connector Type | Receptacle |
| Fastening Type | - |
| Number of Rows | 2 |
| Product Status | Active |
| Base Product Number | M22-302 |
| Contact Termination | Crimp |
| Insulation Material | Thermoplastic |
| Number of Positions | 12 |
| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |