Home / Handles / M6079-3005-A-22
M6079-3005-A-22
RAF Electronic Hardware
Product No:
M6079-3005-A-22
Description:
HANDLE ALUMINUM MTG CTR 2.992"
User Guide
Mfr RAF Electronic Hardware
Type Instrumentation
Height 0.866" (22.00mm)
Series -
Package Bulk
Material Aluminum
Mounting Type Screw Holes, Back
Product Status Active
Thread/Screw/Hole Size M3x0.5
Length - Center to Center 2.992" (76.00mm)