
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Product No:
MAX25222CATJ/V+
Manufacturer:
Package:
32-TQFN (5x5)
Batch:
-
Description:
AUTO 4-CH TFT-LCD POWER SUPPLY
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
6.042
6.042
10
5.4264
54.264
25
5.13
128.25
80
4.446
355.68
230
4.218
970.14
490
3.7848
1854.552
980
3.42
3351.6
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Package | Tray |
| Applications | Automotive, TFT-LCD Monitors |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 32-WFQFN Exposed Pad |
| Product Status | Active |
| Current - Supply | 1.5mA |
| Voltage - Supply | 2.65V ~ 5.5V |
| Base Product Number | MAX25222 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Supplier Device Package | 32-TQFN (5x5) |