
onsemi
Product No:
MC33274ADTBR2G
Manufacturer:
Package:
14-TSSOP
Batch:
-
Description:
IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14TSSOP
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
1.254
1.254
10
1.121
11.21
25
1.064
26.6
100
0.816905
81.6905
250
0.721924
180.481
500
0.683924
341.962
1000
0.531943
531.943
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | onsemi |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Slew Rate | 10V/µs |
| Output Type | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Package / Case | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Product Status | Active |
| Current - Supply | 2.15mA (x4 Channels) |
| Number of Circuits | 4 |
| Base Product Number | MC33274 |
| Current - Input Bias | 300 nA |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Gain Bandwidth Product | 24 MHz |
| Voltage - Input Offset | 100 µV |
| Supplier Device Package | 14-TSSOP |
| Current - Output / Channel | 37 mA |
| Voltage - Supply Span (Max) | 36 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 3 V |