
onsemi
Product No:
MC34074ADR2G
Manufacturer:
Package:
14-SOIC
Batch:
-
Description:
IC OPAMP JFET 4 CIRCUIT 14SOIC
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
0.893
0.893
10
0.79705
7.9705
25
0.7562
18.905
100
0.580735
58.0735
250
0.51319
128.2975
500
0.486172
243.086
1000
0.378138
378.138
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | onsemi |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Slew Rate | 13V/µs |
| Output Type | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Amplifier Type | J-FET |
| Package / Case | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Product Status | Active |
| Current - Supply | 1.9mA (x4 Channels) |
| Number of Circuits | 4 |
| Base Product Number | MC34074 |
| Current - Input Bias | 100 nA |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Gain Bandwidth Product | 4.5 MHz |
| Voltage - Input Offset | 500 µV |
| Supplier Device Package | 14-SOIC |
| Current - Output / Channel | 30 mA |
| Voltage - Supply Span (Max) | 44 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 3 V |