Home / Microprocessors / MC7447AVU1267LB
MC7447AVU1267LB
NXP USA Inc.
Product No:
MC7447AVU1267LB
Description:
IC MPU MPC74XX 1.267GHZ 360BGA
SATA -
Speed 1.267GHz
Mounting Type Surface Mount
Voltage - I/O 1.8V, 2.5V
Security Features -
Base Product Number MC744
Additional Interfaces -
Graphics Acceleration No
Operating Temperature 0°C ~ 105°C (TA)