MC7447AVU733NB
NXP USA Inc.
Product No:
MC7447AVU733NB
Description:
IC MPU MPC74XX 733MHZ 360FCCBGA
SATA -
Speed 733MHz
Mounting Type Surface Mount
Voltage - I/O 1.8V, 2.5V
Security Features -
Base Product Number MC7447AVU733
Additional Interfaces -
Graphics Acceleration No
Operating Temperature 0°C ~ 105°C (TA)