MC7447AVU867NB
NXP USA Inc.
Product No:
MC7447AVU867NB
Description:
IC MPU MPC74XX 867MHZ 360FCCBGA
SATA -
Speed 867MHz
Mounting Type Surface Mount
Voltage - I/O 1.8V, 2.5V
Security Features -
Base Product Number MC7447AVU867
Additional Interfaces -
Graphics Acceleration No
Operating Temperature 0°C ~ 105°C (TA)