MC7448HX1250ND
NXP USA Inc.
Product No:
MC7448HX1250ND
Description:
IC MPU MPC74XX 1.25GHZ 360FCCBGA
SATA -
Speed 1.25GHz
Mounting Type Surface Mount
Voltage - I/O 1.5V, 1.8V, 2.5V
Security Features -
Base Product Number MC7448HX1250
Additional Interfaces -
Graphics Acceleration No
Operating Temperature 0°C ~ 105°C (TA)