
onsemi
Product No:
MM3Z33VST1G
Manufacturer:
Package:
SOD-323
Batch:
-
Description:
DIODE ZENER 33V 300MW SOD323
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
3000
0.02337
70.11
6000
0.022097
132.582
9000
0.01881
169.29
30000
0.017394
521.82
75000
0.015048
1128.6
150000
0.012502
1875.3
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | onsemi |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Tolerance | ±2% |
| Power - Max | 300 mW |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | SC-76, SOD-323 |
| Product Status | Active |
| Base Product Number | MM3Z33 |
| Impedance (Max) (Zzt) | 80 Ohms |
| Operating Temperature | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Supplier Device Package | SOD-323 |
| Voltage - Zener (Nom) (Vz) | 33 V |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 50 nA @ 23.2 V |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 900 mV @ 10 mA |