MMA02040E2402BB100
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Product No:
MMA02040E2402BB100
Description:
MMA 0204-15 0.1% B1 24K
Quantity:
Delivery:
Payment:
In Stock : 630
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Tolerance ±0.1%
Resistance 24 kOhms
Composition Thin Film
Failure Rate -
Power (Watts) 0.4W
Package / Case MELF, 0204
Product Status Active
Size / Dimension 0.055" Dia x 0.142" L (1.40mm x 3.60mm)
Height - Seated (Max) -
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Number of Terminations 2
Supplier Device Package 0204
Temperature Coefficient ±15ppm/°C