
Micron Technology Inc.
Product No:
MT53E384M32D2DS-046 AUT:E
Manufacturer:
Package:
200-WFBGA (10x14.5)
Batch:
-
Datasheet:
-
Description:
IC DRAM 12GBIT 2.133GHZ 200WFBGA
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
17.6415
17.6415
10
16.32955
163.2955
25
16.1082
402.705
40
15.90585
636.234
80
13.939236
1115.13888
230
13.341553
3068.55719
440
13.25479
5832.1076
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Micron Technology Inc. |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Package | Tray |
| Technology | SDRAM - Mobile LPDDR4 |
| Memory Size | 12Gbit |
| Memory Type | Volatile |
| Memory Format | DRAM |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 200-WFBGA |
| Product Status | Active |
| Clock Frequency | 2.133 GHz |
| Memory Interface | - |
| Voltage - Supply | 1.1V |
| Base Product Number | MT53E384 |
| Memory Organization | 384M x 32 |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TC) |
| Supplier Device Package | 200-WFBGA (10x14.5) |
| Write Cycle Time - Word, Page | - |