
Micron Technology Inc.
Product No:
MTFC32GASAONS-IT
Manufacturer:
Package:
153-TFBGA (11.5x13)
Batch:
-
Datasheet:
-
Description:
IC FLASH 256GBIT MMC 153TFBGA
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
26.619
26.619
10
24.7931
247.931
25
24.5271
613.1775
40
23.922188
956.88752
80
21.000225
1680.018
230
20.291791
4667.11193
440
19.76475
8696.49
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Micron Technology Inc. |
| Series | e•MMC™ |
| Package | Tray |
| Technology | FLASH - NAND |
| Memory Size | 256Gbit |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Memory Format | FLASH |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 153-TFBGA |
| Product Status | Active |
| Clock Frequency | 52 MHz |
| Memory Interface | MMC |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 3.6V |
| Base Product Number | MTFC32G |
| Memory Organization | 32G x 8 |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 95°C (TC) |
| Supplier Device Package | 153-TFBGA (11.5x13) |
| Write Cycle Time - Word, Page | - |