
onsemi
Product No:
N25S830HAS22IT
Manufacturer:
Package:
8-SOIC
Batch:
-
Description:
IC SRAM 256KBIT SPI 20MHZ 8SOIC
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
2.1185
2.1185
10
1.9285
19.285
25
1.87606
46.9015
50
1.86656
93.328
100
1.66839
166.839
250
1.663602
415.9005
500
1.638465
819.2325
1000
1.568916
1568.916
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | onsemi |
| Series | - |
| Package | Cut Tape (CT) |
| Technology | SRAM |
| Memory Size | 256Kbit |
| Memory Type | Volatile |
| Memory Format | SRAM |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Product Status | Active |
| Clock Frequency | 20 MHz |
| Memory Interface | SPI |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 3.6V |
| Base Product Number | N25S830 |
| Memory Organization | 32K x 8 |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Write Cycle Time - Word, Page | - |