
onsemi
Product No:
NCS4325DR2G
Manufacturer:
Package:
14-SOIC
Batch:
-
Description:
IC OPAMP ZERO-DRIFT 4CIRC 14SOIC
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
1.425
1.425
10
1.27395
12.7395
25
1.20916
30.229
100
0.92834
92.834
250
0.820382
205.0955
500
0.777195
388.5975
1000
0.604485
604.485
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | onsemi |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Slew Rate | 0.16V/µs |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Amplifier Type | Zero-Drift |
| Package / Case | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Product Status | Active |
| Current - Supply | 21µA |
| Number of Circuits | 4 |
| Base Product Number | NCS4325 |
| Current - Input Bias | 50 pA |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C |
| Gain Bandwidth Product | 270 kHz |
| Voltage - Input Offset | 14 µV |
| Supplier Device Package | 14-SOIC |
| Current - Output / Channel | 5 mA |
| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 1.8 V |