
onsemi
Product No:
NCS4333DTBR2G
Manufacturer:
Package:
14-TSSOP
Batch:
-
Description:
IC OPAMP ZER-DRIFT 4CIRC 14TSSOP
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
1.3965
1.3965
10
1.24545
12.4545
25
1.18218
29.5545
100
0.907725
90.7725
250
0.802142
200.5355
500
0.759924
379.962
1000
0.591052
591.052
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | onsemi |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Slew Rate | 0.15V/µs |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Amplifier Type | Zero-Drift |
| Package / Case | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Product Status | Active |
| Current - Supply | 21µA (x4 Channels) |
| Number of Circuits | 4 |
| Base Product Number | NCS4333 |
| Current - Input Bias | 60 pA |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Gain Bandwidth Product | 350 kHz |
| Voltage - Input Offset | 3.5 µV |
| Supplier Device Package | 14-TSSOP |
| Current - Output / Channel | 11 mA |
| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 1.8 V |