
onsemi
Product No:
NCV33274ADTBR2G
Manufacturer:
Package:
14-TSSOP
Batch:
-
Description:
IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14TSSOP
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
1.862
1.862
10
1.6739
16.739
25
1.5789
39.4725
100
1.26312
126.312
250
1.105192
276.298
500
1.073614
536.807
1000
0.852587
852.587
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | onsemi |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Slew Rate | 10V/µs |
| Output Type | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Package / Case | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Product Status | Active |
| Current - Supply | 2.15mA (x4 Channels) |
| Number of Circuits | 4 |
| Base Product Number | NCV33274 |
| Current - Input Bias | 300 nA |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Gain Bandwidth Product | 24 MHz |
| Voltage - Input Offset | 100 µV |
| Supplier Device Package | 14-TSSOP |
| Current - Output / Channel | 37 mA |
| Voltage - Supply Span (Max) | 36 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 3 V |