
onsemi
Product No:
NL17SG04P5T5G
Manufacturer:
Package:
SOT-953
Batch:
-
Description:
IC INVERTER 1CH 1-INP SOT953
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
0.4085
0.4085
10
0.30685
3.0685
25
0.26866
6.7165
100
0.15352
15.352
250
0.143944
35.986
500
0.11514
57.57
1000
0.088274
88.274
2500
0.07676
191.9
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | onsemi |
| Series | MiniGate™ |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Features | - |
| Logic Type | Inverter |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | SOT-953 |
| Product Status | Active |
| Number of Inputs | 1 |
| Voltage - Supply | 0.9V ~ 3.6V |
| Number of Circuits | 1 |
| Base Product Number | 17SG04 |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Input Logic Level - Low | 0.7V ~ 0.8V |
| Supplier Device Package | SOT-953 |
| Input Logic Level - High | 1.7V ~ 2V |
| Current - Quiescent (Max) | 500 nA |
| Current - Output High, Low | 8mA, 8mA |
| Max Propagation Delay @ V, Max CL | 4.4ns @ 3.3V, 30pF |