
onsemi
Product No:
NL17SZ04XV5T2G
Manufacturer:
Package:
SOT-553
Batch:
-
Description:
IC INVERTER 1CH 1-INP SOT553
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
0.4655
0.4655
10
0.34675
3.4675
25
0.31312
7.828
100
0.170715
17.0715
250
0.164996
41.249
500
0.147934
73.967
1000
0.1138
113.8
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | onsemi |
| Series | 17SZ |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Features | - |
| Logic Type | Inverter |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | SOT-553 |
| Product Status | Obsolete |
| Number of Inputs | 1 |
| Voltage - Supply | 1.65V ~ 5.5V |
| Number of Circuits | 1 |
| Base Product Number | 17SZ04 |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Input Logic Level - Low | - |
| Supplier Device Package | SOT-553 |
| Input Logic Level - High | - |
| Current - Quiescent (Max) | 1 µA |
| Current - Output High, Low | 32mA, 32mA |
| Max Propagation Delay @ V, Max CL | 4.3ns @ 5V, 50pF |