
onsemi
Product No:
NL17SZ07DFT2G-F22038
Manufacturer:
Package:
SC-88A (SC-70-5/SOT-353)
Batch:
-
Description:
IC BUFFER NON-INVERT 5.5V SC88A
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
0.2945
0.2945
10
0.24035
2.4035
25
0.20102
5.0255
100
0.111815
11.1815
250
0.098382
24.5955
500
0.083828
41.914
1000
0.05701
57.01
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | onsemi |
| Series | 17SZ |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Input Type | - |
| Logic Type | Buffer, Non-Inverting |
| Output Type | Open Drain |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 |
| Product Status | Last Time Buy |
| Voltage - Supply | 1.65V ~ 5.5V |
| Number of Elements | 1 |
| Base Product Number | NL17SZ07 |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Supplier Device Package | SC-88A (SC-70-5/SOT-353) |
| Current - Output High, Low | -, 32mA |
| Number of Bits per Element | 1 |