
onsemi
Product No:
NL17SZ17XV5T2G-L22087
Manufacturer:
Package:
SOT-553
Batch:
-
Description:
IC BUF NON-INVERT 5.5V SOT553
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
0.361
0.361
10
0.29925
2.9925
25
0.25042
6.2605
100
0.13908
13.908
250
0.122436
30.609
500
0.104348
52.174
1000
0.070956
70.956
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | onsemi |
| Series | 17SZ |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Input Type | Schmitt Trigger |
| Logic Type | Buffer, Non-Inverting |
| Output Type | Push-Pull |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | SOT-553 |
| Product Status | Active |
| Voltage - Supply | 1.65V ~ 5.5V |
| Number of Elements | 1 |
| Base Product Number | NL17SZ17 |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Supplier Device Package | SOT-553 |
| Current - Output High, Low | 32mA, 32mA |
| Number of Bits per Element | 1 |