
onsemi
Product No:
NL17SZ17XV5T2GH
Manufacturer:
Package:
SOT-553
Batch:
-
Datasheet:
-
Description:
IC BUFFER NON-INVERT 5.5V SOT553
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
4000
0.066206
264.824
8000
0.059584
476.672
12000
0.052962
635.544
28000
0.049656
1390.368
100000
0.043035
4303.5
200000
0.04237
8474
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | onsemi |
| Series | 17SZ |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Input Type | Schmitt Trigger |
| Logic Type | Buffer, Non-Inverting |
| Output Type | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | SOT-553 |
| Product Status | Active |
| Voltage - Supply | 1.65V ~ 5.5V |
| Number of Elements | 1 |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Supplier Device Package | SOT-553 |
| Current - Output High, Low | 32mA, 32mA |
| Number of Bits per Element | 1 |