
onsemi
Product No:
NLSV1T34AMUTCG
Manufacturer:
Package:
6-UDFN (1.45x1)
Batch:
-
Description:
IC TRANSLTR UNIDIRECTIONAL 6UDFN
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
0.8265
0.8265
10
0.72865
7.2865
25
0.68438
17.1095
100
0.518795
51.8795
250
0.44156
110.39
500
0.419482
209.741
1000
0.320131
320.131
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | onsemi |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Input Type | - |
| Logic Type | Buffer, Non-Inverting |
| Output Type | Push-Pull |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 6-UFDFN |
| Product Status | Active |
| Voltage - Supply | 0.9V ~ 4.5V |
| Number of Elements | 1 |
| Base Product Number | NLSV1T34 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Supplier Device Package | 6-UDFN (1.45x1) |
| Current - Output High, Low | 24mA, 24mA |
| Number of Bits per Element | 1 |