
onsemi
Product No:
NLV17SZU04DFT2G
Manufacturer:
Package:
SC-88A (SC-70-5/SOT-353)
Batch:
-
Description:
IC INVERTER 1CH 1-INP SC88A
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
3000
0.064657
193.971
6000
0.05623
337.38
15000
0.047794
716.91
30000
0.044982
1349.46
75000
0.04217
3162.75
150000
0.036546
5481.9
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | onsemi |
| Series | Automotive, AEC-Q100, 17SZ |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Features | - |
| Logic Type | Inverter |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 |
| Product Status | Active |
| Number of Inputs | 1 |
| Voltage - Supply | 1.65V ~ 5.5V |
| Number of Circuits | 1 |
| Base Product Number | 17SZU04 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Input Logic Level - Low | - |
| Supplier Device Package | SC-88A (SC-70-5/SOT-353) |
| Input Logic Level - High | - |
| Current - Quiescent (Max) | 1 µA |
| Current - Output High, Low | 16mA, 16mA |
| Max Propagation Delay @ V, Max CL | 5ns @ 5V, 50pF |