
STMicroelectronics
Product No:
OA4NP33Q
Manufacturer:
Package:
16-QFN (3x3)
Batch:
-
Description:
IC CMOS 4 CIRCUIT 16QFN
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
2.9735
2.9735
10
2.6733
26.733
25
2.52206
63.0515
100
2.1489
214.89
250
2.017762
504.4405
500
1.765537
882.7685
1000
1.462867
1462.867
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | STMicroelectronics |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Slew Rate | 0.003V/µs |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Amplifier Type | CMOS |
| Package / Case | 16-VFQFN Exposed Pad |
| Product Status | Active |
| Current - Supply | 650nA (x4 Channels) |
| Number of Circuits | 4 |
| Base Product Number | OA4NP33 |
| Current - Input Bias | 1 pA |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Gain Bandwidth Product | 9 kHz |
| Voltage - Input Offset | 100 µV |
| Supplier Device Package | 16-QFN (3x3) |
| Current - Output / Channel | 11 mA |
| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 1.5 V |