OD3506-12HSS02A
Orion Fans
Product No:
OD3506-12HSS02A
Description:
FAN AXIAL 35X6MM 12VDC WIRE
Noise -
Width 6.00mm
Fan Type Tubeaxial
Features Locked Rotor Sensor
Termination 3 Wire Leads
Bearing Type Sealed Sleeve
Static Pressure -
Voltage - Rated 12VDC
Size / Dimension Square - 35mm L x 35mm H