OD3506-12LB
Orion Fans
Product No:
OD3506-12LB
Description:
FAN AXIAL 35X6MM BALL 12VDC WIRE
Noise -
Width 6.00mm
Fan Type Tubeaxial
Features -
Termination 2 Wire Leads
Bearing Type Ball
Static Pressure -
Voltage - Rated 12VDC
Size / Dimension Square - 35mm L x 35mm H