
Texas Instruments
Product No:
OPA4322AQPWRQ1
Manufacturer:
Package:
14-TSSOP
Batch:
-
Datasheet:
-
Description:
IC CMOS 4 CIRCUIT 14TSSOP
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
3.724
3.724
10
3.344
33.44
25
3.16122
79.0305
100
2.73961
273.961
250
2.599124
649.781
500
2.332193
1166.0965
1000
1.966908
1966.908
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Texas Instruments |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Slew Rate | 10V/µs |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Amplifier Type | CMOS |
| Package / Case | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Product Status | Active |
| Current - Supply | 1.4mA (x4 Channels) |
| Number of Circuits | 4 |
| Base Product Number | OPA4322 |
| Current - Input Bias | 0.2 pA |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Gain Bandwidth Product | 20 MHz |
| Voltage - Input Offset | 500 µV |
| Supplier Device Package | 14-TSSOP |
| Current - Output / Channel | 65 mA |
| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 1.8 V |