
Texas Instruments
Product No:
OPA4322SAIPW
Manufacturer:
Package:
16-TSSOP
Batch:
-
Datasheet:
-
Description:
IC CMOS 4 CIRCUIT 16TSSOP
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
4.104
4.104
10
3.68505
36.8505
25
3.48346
87.0865
100
3.019005
301.9005
250
2.864174
716.0435
500
2.569997
1284.9985
1000
2.167472
2167.472
2500
2.059106
5147.765
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Texas Instruments |
| Series | - |
| Package | Tube |
| Slew Rate | 10V/µs |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Amplifier Type | CMOS |
| Package / Case | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Product Status | Active |
| Current - Supply | 1.6mA (x4 Channels) |
| Number of Circuits | 4 |
| Base Product Number | OPA4322 |
| Current - Input Bias | 0.2 pA |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Gain Bandwidth Product | 20 MHz |
| Voltage - Input Offset | 500 µV |
| Supplier Device Package | 16-TSSOP |
| Current - Output / Channel | 65 mA |
| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 1.8 V |