
Texas Instruments
Product No:
OPA4325IPW
Manufacturer:
Package:
14-TSSOP
Batch:
-
Datasheet:
-
Description:
IC CMOS 4 CIRCUIT 14TSSOP
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
2.983
2.983
10
2.6809
26.809
25
2.5346
63.365
100
2.196495
219.6495
250
2.083882
520.9705
500
1.869847
934.9235
1000
1.57699
1576.99
2500
1.49814
3745.35
5000
1.441815
7209.075
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Texas Instruments |
| Series | - |
| Package | Tube |
| Slew Rate | 5V/µs |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Mounting Type | Surface Mount |
| -3db Bandwidth | 80 kHz |
| Amplifier Type | CMOS |
| Package / Case | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Product Status | Active |
| Current - Supply | 650µA (x4 Channels) |
| Number of Circuits | 4 |
| Base Product Number | OPA4325 |
| Current - Input Bias | 0.2 pA |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Gain Bandwidth Product | 10 MHz |
| Voltage - Input Offset | 40 µV |
| Supplier Device Package | 14-TSSOP |
| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.2 V |