
Texas Instruments
Product No:
OPA846IDBVR
Manufacturer:
Package:
SOT-23-5
Batch:
-
Datasheet:
-
Description:
IC OPAMP VFB 1 CIRCUIT SOT23-5
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
4.826
4.826
10
4.33105
43.3105
25
4.09488
102.372
100
3.54882
354.882
250
3.3668
841.7
500
3.021019
1510.5095
1000
2.547852
2547.852
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Texas Instruments |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Slew Rate | 625V/µs |
| Output Type | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Amplifier Type | Voltage Feedback |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Product Status | Active |
| Current - Supply | 12.6mA |
| Number of Circuits | 1 |
| Base Product Number | OPA846 |
| Current - Input Bias | 10 µA |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Gain Bandwidth Product | 1.75 GHz |
| Voltage - Input Offset | 150 µV |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Current - Output / Channel | 80 mA |
| Voltage - Supply Span (Max) | 12 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 5 V |