P25E-020S-EA
3M
Product No:
P25E-020S-EA
Manufacturer:
3M
Description:
CONN RCPT 20POS IDC 30AWG GOLD
User Guide
Mfr 3M
Color Black
Pitch 0.050" (1.27mm)
Series P25E
Package Bulk
Features Feed Through
Wire Type Ribbon Cable
Wire Gauge 30 AWG