P50E-100S-EA
3M
Product No:
P50E-100S-EA
Manufacturer:
3M
Description:
CONN SOCKET 100P IDC 28AWG GOLD
Quantity:
Delivery:
Payment:
In Stock : 196
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Mfr 3M
Color Black
Pitch 0.050" (1.27mm)
Series Pak 50, P50E
Package Bulk
Features Closed End
Wire Type Ribbon Cable
Wire Gauge 28 AWG