Q-2I05E00050.5M
Amphenol Custom Cable
Product No:
Q-2I05E00050.5M
Manufacturer:
Amphenol Custom Cable
Description:
CBL ASSY NTYPE-FAKRA PL-J 19.69"
User Guide
Mfr Amphenol Custom Cable
Color Copper
Style N-Type to Fakra
Length 19.69" (500.00mm)
Series -
Package Bag
Features Shielded
Cable Type RG-316
1st Connector N-Type Plug
2nd Connector Fakra Jack
Product Status Active
Frequency - Max 3 GHz
Overall Impedance 50 Ohms