Q-2M035000R.75M
Amphenol Custom Cable
Product No:
Q-2M035000R.75M
Manufacturer:
Amphenol Custom Cable
Description:
CBL ASSY SMA-NTYPE PLG-PL 29.53"
User Guide
Mfr Amphenol Custom Cable
Color Copper
Style SMA to N-Type
Length 29.53" (750.00mm)
Series -
Package Bag
Features Shielded
Cable Type RG-316 DB
1st Connector SMA Plug, Right Angle
2nd Connector N-Type Plug
Product Status Active
Frequency - Max 11 GHz
Overall Impedance 50 Ohms