Q-2N05500080.5M
Amphenol Custom Cable
Product No:
Q-2N05500080.5M
Manufacturer:
Amphenol Custom Cable
Description:
CBL ASSY NTYPE-TNC PLG-PL 19.69"
User Guide
Mfr Amphenol Custom Cable
Color Black
Style N-Type to TNC
Length 19.69" (500.00mm)
Series -
Package Bag
Features Shielded
Cable Type RG-58
1st Connector N-Type Plug
2nd Connector TNC Plug
Product Status Active
Frequency - Max 11 GHz
Overall Impedance 50 Ohms