Q-2P01J0005009I
Amphenol Custom Cable
Product No:
Q-2P01J0005009I
Description:
CBL ASSY SMA-MMCX JACK-JACK 9"
Style SMA to MMCX
Length 9.000" (228.60mm)
1st Connector SMA Jack, Right Angle
2nd Connector MMCX Jack
Product Status Active
Cable Impedance 50 Ohms
Frequency - Max 3 GHz
Overall Impedance 50 Ohms
1st Contact Gender Female
2nd Contact Gender Female
Ingress Protection -
Base Product Number Q-2P01J0
Connector Impedance 50 Ohms