Q-2P01Q0005009I
Amphenol Custom Cable
Product No:
Q-2P01Q0005009I
Description:
CBL ASSY SMA-MMCX JACK-PLUG 9"
Style SMA to MMCX
Length 9.000" (228.60mm)
1st Connector SMA Jack, Right Angle
2nd Connector MMCX Plug
Product Status Active
Cable Impedance 50 Ohms
Frequency - Max 3 GHz
Overall Impedance 50 Ohms
1st Contact Gender Female
2nd Contact Gender Male
Ingress Protection -
Base Product Number Q-2P01Q0
Connector Impedance 50 Ohms