Q-7103H0005009I
Amphenol Custom Cable
Product No:
Q-7103H0005009I
Description:
CBL ASSY RPSMA-SMB JACK-JACK 9"
Style RP-SMA to SMB
Length 9.000" (228.60mm)
1st Connector RP-SMA Jack
2nd Connector SMB Jack, Right Angle
Product Status Active
Cable Impedance 50 Ohms
Frequency - Max 3 GHz
Overall Impedance 50 Ohms
1st Contact Gender Male
2nd Contact Gender Male
Ingress Protection -
Base Product Number Q-7103H0
Connector Impedance 50 Ohms