Q25AW3FF25Q1
Banner Engineering Corporation
Product No:
Q25AW3FF25Q1
Description:
EZ-BEAM Q25 SERIES: FIXED FIELD<
Quantity:
Delivery:
Payment:
In Stock : 3
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Mfr Banner Engineering Corporation
Series Q25
Package Box
Cable Length -
Light Source LED
Response Time 16ms
Product Status Active
Sensing Method Background Suppression
Adjustment Type -
Sensing Distance 0.98" (25mm)
Voltage - Supply 20 ~ 250 VAC
Connection Method Connector
Ingress Protection NEMA 6P IEC, IP69K
Base Product Number Q25AW3
Output Configuration Light-On
Operating Temperature -40°C ~ 70°C