Q2XRBAF150-Q5
Banner Engineering Corporation
Product No:
Q2XRBAF150-Q5
Description:
SENSOR, ADJ FLD, 150MM, 10-30VDC
Payment:
In Stock : 2
Sensing Distance 0.709" ~ 5.906" (18mm ~ 150mm)
Voltage - Supply 10V ~ 30V
Connection Method Connector
Ingress Protection IP67
Output Configuration NPN/PNP - Dark-ON
Operating Temperature -25°C ~ 50°C