QMK432BJ224KM-T
Taiyo Yuden
Product No:
QMK432BJ224KM-T
Description:
CAP CER 0.22UF 250V X5R 1812
Quantity:
Delivery:
Payment:
In Stock : 490
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Package Tape & Reel (TR)
Ratings -
Features -
Tolerance ±10%
Lead Style -
Capacitance 0.22 µF
Applications SMPS Filtering
Failure Rate -
Product Status Not For New Designs
Thickness (Max) 0.106" (2.70mm)
Voltage - Rated 250V
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Base Product Number QMK432B
Height - Seated (Max) -
Operating Temperature -55°C ~ 85°C