QS30VR3FF200QPMA16
Banner Engineering Corporation
Product No:
QS30VR3FF200QPMA16
Description:
WORLD-BEAM QS30 SERIES: UNIVERSA
Package Bulk
Cable Length 5.906" (150.00mm)
Product Status Active
Sensing Method Fixed-Field
Adjustment Type -
Sensing Distance 7.874" (200mm)
Voltage - Supply 24 ~ 250VAC, 12 ~ 250VDC
Operating Temperature -20°C ~ 70°C