QS30VR3FF200QPMA3
Banner Engineering Corporation
Product No:
QS30VR3FF200QPMA3
Description:
QS30VR3FF200QPMA3 COMMON HOT 6 I
Package Bulk
Cable Length -
Light Source Red (630nm)
Response Time 15ms
Product Status Active
Sensing Method Fixed-Field
Adjustment Type -
Sensing Distance 7.874" (200mm)
Voltage - Supply 24 ~ 250VAC, 12 ~ 250VDC
Operating Temperature -20°C ~ 70°C