QS30VR3FF400QPMA3
Banner Engineering Corporation
Product No:
QS30VR3FF400QPMA3
Description:
QS30VR3FF400QPMA3 COMMON HOT 6 I
Package Bulk
Cable Length -
Product Status Active
Sensing Method Background Suppression
Adjustment Type -
Sensing Distance 15.748" (400mm)
Voltage - Supply 12VDC ~ 250VDC, 24VAC ~ 250VAC
Operating Temperature -20°C ~ 70°C