RD15M10WT2S/AA
Positronic
Product No:
RD15M10WT2S/AA
Description:
CONN D-SUB PLUG 15POS CRIMP
Payment:
In Stock : 135
Contact Finish Gold
Flange Feature Mating Side, Female Screwlock (4-40)
Number of Rows 2
Product Status Active
Voltage Rating 300V
Number of Positions 15
Current Rating (Amps) 7.5A
Operating Temperature -55°C ~ 125°C